

980,64 ₴
Реле контролю активної потужності однофазне розеточне e.control.w01, 16А застосовується для визначення витрати електричної енергії побутових споживачів.
| Артикул | i0310023 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Номінальна напруга живлення, В | 230 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Номінальний струм In, А | 16 А (AC1) |
| Діапазон робочих температур, °С | +5...+40 |
| Характеристики | Максимальний час запису - 9999 годин; |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 16 А |
| Номінальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість тарифів | Однотарифний |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип індикатора | ЖКИ |
| Тип з' єднання | Пряме |