

908,59 ₴
Корпус пластиковий удароміцний призначений для встановлення в них електричних апаратів для обліку та розподілення електроенергії змінного струму напругою 400 В та частотою 50 Гц. Корпус призначений для встановлення на стінах та стійках з огнетривких матеріалів всередині та зовні побутових, промислових та підсобних приміщень. Ступінь захисту корпусу забезпечується ущільнювачем з каучукового полімеру в пазу дверецят, який розташований по всьому периметру. Корпус з монтажною панеллю e.plbox має 3 фіксовані положення панелі, яка виготовлена зі сталевого оцинкованого листа товщиною 1 мм.
| Артикул | CP5001 |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Габарит | 210х280х130 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+60 |
| Ступінь механічної стійкості | IK10 |
| Монтаж | Навісний |
| Дверцята | Непрозорі |
| Тип | Шафа |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Ввідно-розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Прозорі двері | Ні |
| Оглядове віконце | Ні |
| Колір | Сірий |