
1 265,33 ₴
Шафа удароміцна з АБС-пластику, навісного виконання з непрозорими дверцятами.
Шафа ударостійка з АБС-пластику призначена для монтажу силового, захисного та розподільчого електрообладнання, пристроїв автоматики та управління, обладнання кабельних мереж, обладнання мереж передачі даних тощо.
Встановлюються всередині та зовні приміщень у місцях з підвищеним вмістом вологи та пилу.
Корпус виконаний з АВS-пластику, що не підтримує горіння.
Ступінь захисту: IP65.
Колір: RAL 7035 сірий.
Комплектуються монтажною панеллю: сталевий оцинкований лист 1 мм завтовшки, монтажна фурнітура для кріплення, ключі до замків.
Ударостійкі (IK 10)
З непрозорими дверцятами, що закриваються на замки-заскочки.
Експлуатаційний діапазон температур: -25...+60°С.
| Артикул | CP5021 |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Габарит | 300x350x165 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+60 |
| Ступінь механічної стійкості | IK10 |
| Монтаж | навісний |
| Дверцята | Непрозорі |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Шафа |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Прозорі двері | Ні |
| Оглядове віконце | Ні |
| Колір | Сірий |