

1 698,88 ₴
Шафа ударостійка з АБС-пластику, навісного виконання з непрозорими дверцятами.
Шафа ударостійка з АБС-пластика призначена для монтажу силового, захисного та розподільчого електрообладнання, пристроїв автоматики та управління, обладнання кабельних мереж, обладнання мереж передачі даних тощо. Встановлюються всередині та зовні приміщень у місцях з підвищеним вмістом вологи та пилу. Розмір монтажної панелі Ширина 245 мм, висота 345 мм. Корпус виконаний з не підтримуючого горіння АВS-пластику. Ступінь захисту: IP65.
Колір: RAL 7035 сірий.
Комплектуються монтажною панеллю: сталевий оцинкований лист 1 мм завтовшки, монтажна фурнітура для кріплення, ключі до замків.
| Артикул | CP5003D |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Габарит | 300x400x195 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+60 |
| Ступінь механічної стійкості | IK10 |
| Монтаж | Навісний |
| Дверцята | Непрозорі |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Ящик |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Захист | |
| Замок | Клямка |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Прозорі двері | Ні |
| Оглядове віконце | Ні |
| Колір | Сірий |