
726,81 ₴
Корпуса пластикові e.plbox.industrial призначені для встановлення в них електричних апаратів для розподілення електроенергії змінного струму напругою 400 В та частотою 50 Гц.
Корпуса призначені для встановлення на стінах та стійках з огнетривких матеріалів в середині побутових, промислових та підсобних приміщень, а також на відкритому повітрі під навісом.
| Артикул | CP6001 |
| RAL | 7035 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+60 |
| Розміри, мм | 230x300x115 |
| Ступінь механічної стійкості | IK10 |
| Кількість модулів | 11 |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 125 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |