



566,44 ₴
Шафа металева 24-модульна, навісного виконання із замком.
Шафа металева модульна призначена для монтажу модульного захисного та розподільного електрообладнання, модульних пристроїв автоматики, пристроїв управління та сигналізації в мережах 220/400В 50Гц.
Область застосування
Системи енергопостачання у житловому, офісному чи виробничому приміщеннях.
Конструктивні особливості (переваги)
Корпус виконаний зі сталевого листа товщиною 0.5 мм.
Покриття: порошкова термореактивна фарба білого або світло-сірого кольору.
Комплектуються DIN-рейкою та двома ключами.
Кількість рядів модулів, що розміщуються: 2.
Наявність двох кабельних вводів ∅ 24 мм. у нижній частині шафи.
| Артикул | s0100025 |
| Конструкція | без задньої стінки |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 315х280х105 |
| Замикання | Замок |
| Ступінь захисту, IP | IP30 |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Товщина металу корпусу, мм | 0,5 |
| Монтаж | Навісний |
| Кількість модулів | 24 |
| Пломбування | Не передбачено |
| Тип | Корпус модульний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Номінальний струм | 125 А |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Розрахункова кількість модулів | 24 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Маса | 7 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |