

787,16 ₴
Шафа металева модульна призначена для монтажу модульного захисного та розподільного електрообладнання, модульних пристроїв автоматики, пристроїв управління та сигналізації в мережах 220/400В 50Гц.
Конструктивні особливості (переваги)Корпус виконаний із сталевого листа завтовшки 0.5 мм.
Покриття: порошкова термореактивна фарба білого або світло-сірого кольору.
Комплектуються DIN-рейкою та двома ключами.
Кількість рядів модулів, що розміщуються: 3.
Наявність двох кабельних вводів ∅ 24 мм. у нижній частині шафи.
| Артикул | s0100027 |
| Конструкція | без задньої стінки |
| Пломбування відсіку DIN-обладнання | Не передбачено |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 450х275х105 |
| Замикання | Замок |
| Ступінь захисту, IP | IP31 |
| Товщина металу корпусу, мм | 0,5 |
| Монтаж | Навісний |
| Кількість модулів | 36 |
| Тип | Корпус модульний |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Щит |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 125 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Розрахункова кількість модулів | 36 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Маса | 7 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |