

578,38 ₴
Шафа металева 12-модульна, навісного виконання з замком зі ступенем захисту IP54.
Основне призначення
Шафа металева модульна призначена для монтажу модульного захисного і розподільного електрообладнання, модульних пристроїв автоматики, пристроїв управління і сигналізації в мережах 220/400В 50Гц.
Область застосування
Системи енергопостачання в житловому, офісному або виробничому приміщеннях. А також можуть бути встановлені зовні приміщень або у вологому і пиловому середовищі.
Конструктивні особливості (переваги)
Корпус виконаний зі сталевого листа товщиною 1 мм
Покриття: порошкова термореактивна фарба світло-сірого кольору.
Комплектуються DIN-рейкою, двома ключами, інформаційними наклейками; фурнітурою для кріплення.
| Артикул | s0100129 |
| L (Довжина), мм | 260 |
| H (Висота), мм | 200 |
| Колір | RAL 7035 |
| Діапазон робочих температур, °С | -40…+40 |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Пломбування відсіку DIN-обладнання | Не передбачено |
| Замикання | Замок |
| Матеріал | метал |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Номінальний струм In, А | 125 |
| Товщина металу корпусу, мм | 0,5 |
| Монтаж | Навісний |
| Дверцята | Непрозорі |
| Кількість модулів | 12 |
| W (Глибина), мм | 120 |
| Тип | Корпус модульний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Ящик |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |