


619,29 ₴
Шафа металева 15-модульна, навісного виконання із замком зі ступенем захисту IP54.
Шафа металева модульна призначена для монтажу модульного захисного та розподільного електрообладнання, модульних пристроїв автоматики, пристроїв управління та сигналізації в мережах 220/400В 50Гц.
Корпус виконаний із сталевого листа завтовшки 1 мм.
Покриття: порошкова термореактивна фарба світло-сірого кольору.
Область застосування - системи енергопостачання у житловому, офісному чи виробничому приміщеннях. А також можуть бути встановлені зовні приміщень або у вологому та запиленому середовищі.
Артикул s0100130
Габаритні розміри (ВхШхГ), мм 200х355х200
Замикання Замок
Ступінь захисту, IP IP54
Товщина металу корпусу, мм 0,5
Монтаж Навісний
Кількість модулів 15
Тип Корпус модульний
Гарантія, міс 12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 125 А |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Маса | 7 кг |
| Ширина | 335 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Прозорі двері | Ні |
| Оглядове віконце | Ні |
| Колір | Сірий |