

516,81 ₴
Корпус e.mbox.stand.n.f1.10.z металева, під 1-ф. лічильник, 10 мод., навісний, із замком застосовуються для встановлення 1-фазних лічильників обліку електричної енергії, монтажу модульного захисного та розподільчого обладнання, модульних пристроїв автоматики, пристроїв керування та сигналізації.
| Артикул | s0100015 |
| Пломбування відсіку DIN-обладнання | Передбачено |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 355х220х135 |
| Ревізійне вікно | Скло |
| Замикання | Замок |
| Ступінь захисту, IP | IP30 |
| Товщина металу корпусу, мм | 0,5 |
| Монтаж | Навісний |
| Можливість встановлення лічильника | 1-фазний |
| Кількість модулів | 10 |
| Тип | Корпус модульний |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Ящик |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Розрахункова кількість модулів | 10 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Прозорі двері | Ні |
| Місце під лічильник | Так |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |