

631,70 ₴
Шафа розподільна e.mbox.stand.n.f1.16.z під однофазний лічильник + 16 мод. навісний замком застосовуються для встановлення 1-фазних лічильників обліку електричної енергії, монтажу модульного захисного та розподільчого обладнання, модульних пристроїв автоматики, пристроїв керування та сигналізації.
| Артикул | s0100009 |
| Пломбування відсіку DIN-обладнання | Передбачено |
| Ревізійне вікно | Скло |
| Замикання | Замок |
| Ступінь захисту, IP | IP30 |
| Монтаж | Навісний |
| Можливість встановлення лічильника | 1-фазний |
| Кількість модулів | 16 |
| Тип | Корпус модульний |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Розрахункова кількість модулів | 16 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Місце під лічильник | Так |
| Колір | Сірий |