

1 017,11 ₴
Шафа розподільна e.mbox.stand.n.f3.24.z під трифазний лічильник + 24 мод. навісний із замком застосовуються для встановлення 3-фазних лічильників обліку електричної енергії, монтажу модульного захисного та розподільчого обладнання, модульних пристроїв автоматики, пристроїв керування та сигналізації.
| Артикул | s0100013 |
| L (Довжина), мм | 330 |
| H (Висота), мм | 425 |
| Діапазон робочих температур, °С | -40…+40 |
| Ступінь захисту, IP | IP30 |
| Пломбування відсіку DIN-обладнання | Передбачено |
| Ревізійне вікно | Скло |
| Замикання | Замок |
| Матеріал | метал |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Товщина металу корпусу, мм | 0,5 |
| Монтаж | Навісний |
| Можливість встановлення лічильника | 3-фазний |
| Кількість модулів | 24 |
| W (Глибина), мм | 145 |
| Тип | Корпус обліку |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Ящик |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Розрахункова кількість модулів | 24 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 425 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Прозорі двері | Так |
| Місце під лічильник | Так |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |