

506,38 ₴
Шафа розподільча e.mbox.stand.w.f1.10.z.e під однофазний електронний лічильник+ 10 мод. вбудована із замком застосовується для монтажу 1-фазних електронних лічильників.
| Артикул | s0100066 |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 360х232х110 |
| Ревізійне вікно | Скло |
| Замикання | Замок |
| Ступінь захисту, IP | IP30 |
| Товщина металу корпусу, мм | 0,5 |
| Монтаж | вбудований |
| Можливість встановлення лічильника | 1-фазний електронний |
| Кількість модулів | 10 |
| Пломбування | Передбачено |
| Тип | Корпус модульний |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 10 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Метал |
| Місце під лічильник | Так |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Оглядове віконце | Так |
| Колір | Сірий |