


1 961,06 ₴
Корпус металевий e.mbox.pro.p.40.30.15 IP31 з монтажною панеллю (400х300х150) p0100232
| Артикул | p0100232 |
| Гарантія, міс | 12 |
| RAL | 7035 |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 400x300x150 |
| Ступінь захисту, IP | IP31 |
| Товщина металу монтажної панелі, мм | 1,5 |
| Товщина металу корпусу, мм | 0,8 |
| Монтаж | навісний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | У приміщенні |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |