
4 821,38 ₴
Металеві шафи з монтажною панеллю серії Professional мають широкий спектр застосування як для промислового, так і для житлового будівництва. Завдяки своїй конструкції шафи забезпечують відмінну механічну міцність та стійкість до корозії.
| Артикул | p0100248 |
| RAL | 7035 |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 600x500x200 |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Тип фарбування | порошкова |
| Товщина металу монтажної панелі, мм | 2,0 |
| Товщина металу корпусу, мм | 0,8 |
| Монтаж | навісний |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Шафа |
| Тип щита | Ввідно-розподільчий |
| Номінальний струм | 400 А |
| Максимальний струм | 400 А |
| Частота | 50 Гц |
| Конструкція | Цілісна |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Маса | 14 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |