

965,21 ₴
Колодязь кабельний пластиковий e.manhole.300.300.300.cover, 300х300х300мм, з кришкою призначений для прокладання кабельних трас у ґрунті.
Використовується як ревізійний люк.
Клемні колодки (у комплект поставки не входять) всередині колодязя дозволяють виконувати приєднання до магістральної лінії.
Практичне та доступне рішення для вулиць, парків, садів, будівництва, прокладання ліній електропередач, прокладання телефонних ліній, пристрої інфраструктури.
| Артикул | CP303030 |
| Товщина, мм | 2-3 |
| Вага, кг | 2.55 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип колодязя | Оглядовий (інспекційний) |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Сірий |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |