
1 092,12 ₴
| Артикул | l0820003 |
| Джерело світла | LED |
| Частота, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 50 |
| Колір | Антрацит |
| Напруга живлення, В | 85-265 |
| Вага, кг | 2.5 |
| L (Довжина), мм | 500 |
| H (Висота), мм | 75 |
| W (Ширина), мм | 210 |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Термін служби, Ч | 50000 |
| Коефіцієнт потужності, PF | >0,9 |
| Кут світлового потоку (в градусах) | 70°-140° |
| Діапазон робочих температур, °С | -20...+55 |
| Колірна температура, К | 6500 |
| Крива сили світла (КСС) | Широка (Ш) |
| Димирування | відсутнє |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Індекс передачі кольору, Ra | Ra 80 |
| Монтаж | на трубу діам. 60мм |
| Світловий потік, lm | 5000 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60598-1, ДСТУ EN 60598-2-1, ДСТУ EN 61547 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2500 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 210 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |