
263,58 ₴
Світильник світлодіодний e.LED.MP.Square.R.18.4500, що вбудовується. квадрат, 18Вт, 4500К, 1260Лм призначений для загального та місцевого освітлення офісів, житлових приміщень, шкіл, лікарень тощо. Може бути заміною точкових світильників з лампами розжарювання або люмінесцентних світильників типу "Downlight". Постачається в комплекті з електронним ПРА (драйвером).
| Артикул | l0860006 |
| Потужність, Вт | 18 |
| Колір | Білий |
| L (Довжина), мм | 225 |
| Розміри монтажного отвору, мм | 205х205 |
| H (Висота), мм | 20 |
| W (Ширина), мм | 225 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Термін служби, Ч | 25000 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+45 |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Форм - фактор | квадратний |
| Димирування | відсутнє |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Індекс передачі кольору, Ra | Ra 70 |
| Монтаж | вбудований |
| Світловий потік, lm | 1260 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60598-1, ДСТУ EN 60598-2-1, ДСТУ EN 61547 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Світловий потік | 1260 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |