



1 386,73 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи в аварійному режимі | 3 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 48 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Аварійний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 24 годин |
| Допоміжна ручка | Ні |
| Вбудований сенсор | Ні |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Додаткова комплектація | |
| Піктограма | Ні |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |