


367,47 ₴
Датчик руху інфрачервоний настінний, прихованого монтажу e.sensor.pir.01B.white(білий), 160°, IP20 призначений для автоматичного керування освітленням (охоронною сигналізацією, електроприладами) залежно від руху людей та інших об'єктів у зоні дії сенсора, а також залежно від рівня освітленості.
| Артикул | s061012 |
| Кут виявлення, ° | 160 |
| Висота установки, м | 1-1.8м |
| Колір | Білий |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Номінальна напруга живлення, В | АС220 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | макс. 1200Вт (для ламп розжарювання) |
| Дистанція спрацьовування | макс. 9 м |
| Час відключення | 10 сек - 7 хв (регулюється) |
| Діапазон робочих температур, °С | -20...+40 |
| Освітленість | 3-2000LUX (регулюється) |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60669-1, ДСТУ EN 60669-2-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 9 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Максимальна відстань між датчиком і централлю | 9 м |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Потужність | 300 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 160 град. |