

309,01 ₴
Датчик руху інфрачервоний e.sensor.pir.09.black(чорний), 180°, IP44 призначений для автоматичного керування освітленням (охоронною сигналізацією, електроприладами) залежно від руху людей та інших об'єктів у зоні дії сенсора, а також залежно від рівня освітленості.
| Артикул | s061003 |
| Висота установки, м | 1,8 - 2,5 |
| Колір | Чорний |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 220 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Максимальна потужність навантаження | 1200Вт |
| Дистанція спрацьовування | макс. 12 м |
| Час відключення | 10 сек - 15 хв (регулюється) |
| Діапазон робочих температур, °С | -20...+40 |
| Освітленість | 3-2000LUX (регулюється) |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60669-1, ДСТУ EN 60669-2-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Максимальна затримка контролю | 900 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Кут огляду | 180 град. |