
330,96 ₴
Датчик руху інфрачервоний e.sensor.pir.24.white, 360°, білий призначений для автоматичного керування освітленням (охоронною сигналізацією, електроприладами) залежно від руху людей та інших об'єктів у зоні дії сенсора, а також залежно від рівня освітленості. Особливість даної моделі - компактні розміри, можливість монтажу світильників, меблі, торгове обладнання.
| Артикул | s061017 |
| Кут виявлення, ° | 180-настінний, 360 - стельовий |
| Висота установки, м | 1.8-2.5 m (настін / 2.2-4 m (потолочн) |
| Очікуваний номінальний струм, А | 3-2000LUX (регулюється) |
| L (Довжина), мм | 55.5 |
| H (Висота), мм | 37 |
| W (Ширина), мм | 37 |
| d, мм | Діаметр сенсора 18 мм |
| Колір | Білий |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 220 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 800вт - розжарювання, 200Вт-КЛЛ |
| Дистанція спрацьовування | макс. 6 м |
| Час відключення | 5 сек, 30 сек, 1 хв, 3 хв, 5 хв, 8 хв (на вибір) |
| Діапазон робочих температур, °С | -20...+40 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60669-1, ДСТУ EN 60669-2-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна затримка контролю | 480 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна затримка контролю | 5 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Напруга | 220 В |
| Кут огляду | 360 град. |