
378,87 ₴
Датчик руху e.sensor.pir.42.white призначений для автоматичного керування освітленням (охоронною сигналізацією, електроприладами) залежно від руху людей та інших об'єктів у зоні дії сенсора, а також залежно від рівня освітленості.
| Артикул | s061011 |
| Номінальна напруга живлення, В | AC 220 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Колір | білий |
| Кут виявлення, ° | 360 |
| Дистанція спрацьовування | макс. 6 м |
| Час вимкнення | 10сек — 15 хв (регулюється) |
| Освітленість | 3-2000LUX (регулюється) |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Висота встановлення, м | 2,2-4,0 м |
| Максимальна потужність навантаження | 1200 Вт (для ламп розжарювання) |
| Діапазон робочих температур, °C | -20...+40 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Потужність | 1200 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |