

1 418,53 ₴
Світильник світлодіодний стельовий з датчиком руху та акумулятором e.sensor.LED.77Е.12.4000 (білий), 12Вт, 4000К, 360°, IP20, 5 годин. Призначений для автоматичного увімкнення/вимкнення освітлення залежно від руху людей та інших об'єктів у зоні дії датчика. Вбудований акумулятор дозволяє світильнику виконувати свої функції при аварійних відключеннях електроживлення.
| Артикул | s061023 |
| Джерело світла | LED |
| Частота, Гц | 50 |
| Акумулятор | 3.7V/1500mAH Li |
| Діаметр, мм | 290 |
| Час заряджання, год | 24 |
| Потужність, Вт | 12вт-звич.реж/1,2вт-авар |
| H (Висота), мм | 60 |
| Колір | Білий |
| Напруга живлення, В | 220-240 |
| Діапазон робочих температур, °С | -20...+40 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час автономної роботи | 5 годин |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60598-1, ДСТУ EN 60598-2-1, ДСТУ EN 61547 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Дистанція спрацьовування | макс. 6 м |
| Освітленість | 3-2000LUX (регулюється) |
| Колірна температура, К | 4000 |
| Світловий потік, lm | 850лм-обыч. реж/65лм-авар |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Потужність | 12 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 29 см |
| Висота | 6 см |