
566,09 ₴
Світильник настінний з датчиком руху e.sensor.lum.52.e27.white(білий) 180°, IP44. Призначений для автоматичного увімкнення/вимкнення освітлення залежно від руху людей та інших об'єктів у зоні дії датчика.
| Артикул | s061024 |
| Патрон | E27 |
| Джерело світла | Розжарювання, КЛЛ, LED (замовляється окремо) |
| Висота установки, м | 1,8-2,5 |
| Потужність, Вт | 60 |
| L (Довжина), мм | 331 |
| W (Ширина), мм | 177 |
| Колір | Білий |
| Напруга живлення, В | 220-240 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Дистанція спрацьовування | макс. 9 м |
| Діапазон робочих температур, °С | -20...+40 |
| Освітленість | 3-2000LUX (регулюється) |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60598-1, ДСТУ EN 60598-2-1, ДСТУ EN 61547 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 331 мм |
| Ширина | 177 мм |