
541,42 ₴
Світильник стельовий з датчиком руху e.sensor.lum.78.e27.white(білий) 360°, IP20 Призначений для автоматичного включення/вимкнення освітлення залежно від руху людей та інших об'єктів у зоні дії датчика. Джерелом світла можуть служити 2 лампи з цоколем Е27: енергозберігаючі, світлодіодні або розжарювання. Максимальна потужність ламп розжарювання-60вт. Лампи в комплектацію світильника не входять і замовляються окремо.
| Артикул | s061025 |
| Патрон | 2xE27 |
| Джерело світла | Розжарювання, КЛЛ, LED (замовляється окремо) |
| Висота установки, м | 2,2-4 |
| Діаметр, мм | 300 |
| Потужність, Вт | 2х60 |
| H (Висота), мм | 97 |
| Колір | Білий |
| Напруга живлення, В | 220-240 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Дистанція спрацьовування | макс.6м |
| Діапазон робочих температур, °С | -20...+40 |
| Освітленість | 3-2000LUX (регулюється) |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60598-1, ДСТУ EN 60598-2-1, ДСТУ EN 61547 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Так |
| Потужність | 60 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 см |
| Висота | 9.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |