
27,76 ₴/м
КОРОБ Елекор 10*7 білий CKK10-010-007-1-K01/200
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Вогнестійкість | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Термостійкість | Ні |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 10 мм |