
275,17 ₴/м
КОРОБ Елекор 80*40 білий CKK10-080-040-1-K01-010/10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Вогнестійкість | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 80 мм |