
213,63 ₴/м
КОРОБ Елекор 60*60 білий CKK10-060-060-1-K01/12
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Вогнестійкість | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 60 мм |