


1 379,83 ₴
Артикул: 004644220
Назва: CEM18.10-24V-DC
Категорія: Контактор
Номінальний струм (A): 32 I (AC3 400V) (A): 18
Номінальна робоча напруга (V AC): 690
Номінальна напруга ланцюга управління Uc (V DC): 24
P AC3 (kW): 7,5
Кількість полюсів: 3
Кількість додаткових NO контактів: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Ні |
| Кількість фаз | 3 |
| Наявність корпусу | Ні |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Тип керуючого струму | Постійний |
| Номінальний струм | 18 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Перетин проводів, що підключаються | 6 кв.мм |
| Додаткові контакти | Так |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 200000 циклів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 45 мм |