
1 553,76 ₴
Контактор 230V Hager ESC426 25A 4нз
| Кількість полюсів: | 4 P |
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 400 V |
| Частота: | 50 Hz |
Напруга
| Номінальна напруга ізоляції: | 440 V |
| Операційна напруга при змнному струмі: | 230 V |
| Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: | 4 kV |
Електричний струм
| Номінальний струм: | 25 A |
| Номінальний термічний струм: | 25 A |
| Номінальний робочий струм АС7 категорія А: | 25 A |
| Номінальний робочий струм АС7 категорія В: | 8,5 A |
Потужність
| Пускова потужність, що поглинається: | 21 VA |
| Споживання електроенергії: | 3,4 VA |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 6 W |
| Розсіювана потужність на кожний контакт: | 1,5 W |
| Потужність контакту при 230 В в AC7 категорія В: | 880 W |
| Потужність контакту при 400 В в AC7 категорія В: | 13,8 kW |
Відключення
| Час реакціі при відкритті: | 15 ms |
| Час відповіді при закритті: | 25 ms |
Витривалість
| Електрична тривкість кількості циклів: | 30000 |
| Кількість механічних процесів: | 1000000 |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 60 mm |
| Висота встановленого виробу: | 83 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 35,75 mm |
Керування люмінесцентними лампами
| Макс. навантаження, люмінесцентні лампи паралельно скомпенсовані: | 810 VA |
| - при паралельному включенні: | 1990 VA |
| Макс. навантаження, люмінесцентні лампи: | 950 VA |
Керування лампами розжарювання
| Максимальна потужність лампи розжарювання: | 1900 W |
Монтаж
| Момент затяжки: | 1,2 Нм |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 1 - 6мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1 - 10 мм² |
| Кількість контактів: | 4 |
| Тип контактів: | 4НЗ |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
Обладнання
| Можливість приєднання додаткового обладнання: | так |
Використовуйте
| Локальне/ручне керування: | ні |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP2X |
| Клас захисту: | Клас захисту IІ |
Умови використовання
| Робоча температура: | -10…50 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -40…80 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Додаткові контакти | Ні |
| Кількість розмикальних контактів | 4 шт. |
| Комутаційна зносостійкість | 30000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 1000000 циклів |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Теплове реле | Ні |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Частота струму | 50 Гц |