

169,25 ₴
Автоматичний вимикач e.mcb.stand.45.2.C32, 2р, 32А, C, 4,5 кА E.Next s002020
Модульний автоматичний вимикач e.mcb.stand.45.2.C32, 2р, 32А, C, 4,5 кА призначений для захисту низьковольтних електричних мереж та короткого замикання, а також нечасті оперативні комутації електричних мереж.
Корпус вимикача та всі неметалеві деталі всередині вимикача виготовлені з ABS-пластику, що не підтримує горіння.
Посилені контактні затискачі вимикачів мають вищу електродинамічну стійкість.
Контактна площина нерухомого контакту покрита композитом зі срібла та графіту, що знижує перехідний опір і теплові втрати та збільшує електричну зносостійкість вимикача.
Ергономічний дизайн рукоятки управління запобігає зісковзування пальців при включенні/вимкненні автомата.
Всі електричні з'єднання всередині автомата виконані гнучкими мідними плетеними провідниками, що знижують ймовірність теплових деформацій при коротких замиканнях та частих повторних циклах увімкнення/вимкнення.
Клямка на DIN-рейці має два фіксованих положення, що значно полегшує монтаж та демонтаж вимикача.
Артикул S002020
Кількість полюсів 2
Тимчасова характеристика C
Гарантія, міс 12
Зусилля затиску контактних затискачів, Нм 3
Номінальна робоча напруга Ue, AC 230/400
Макс. переріз провідників, що підключаються, мм² 1…25
Ном. гранична здатність, що відключає Icu, кА 4,5
Номінальний струм In, А 32
Діапазон робочих температур, °С -25…+40
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 4000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Термін служби | 7 років |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 35.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 4500 |