
179,40 ₴
QiuckConnect PE-клема 2x16мм2+8x4мм2 ширина 45мм
Архітектура
| Кількість полюсів: | 1 P |
| Тип полюса: | 1 P |
Основні електричні характеристики
| Номінальна напруга: | 230 В |
Електричний струм
| Номінальний струм: | 63 A |
Матеріали
| Вага міді в виробі: | 0,011 kg |
| Колір: | Зелений/жовтий |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 34 mm |
| Висота встановленого виробу: | 33 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 45 mm |
Підключення
| Перетин струмопровідної жили (гнучкої), з наконічника: | 1,5…25 mm² |
| Перетин струмопровідної жили (не гнучкої): | 1,5…25 mm² |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість отворів для кріплення | 10 |
| Конструкція | Пряма |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 25 кв.мм |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Колір ізоляції | Жовто-зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальное напряжение | 230 В |
| Максимальний струм | 63 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |