



2 091 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 0.075 кг |
| Кількість модулів | 1 |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Комутаційна зносостійкість | 700000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний поріг включення фотореле | 1 люкс |
| Поріг включення | Регульований |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Фотодатчик | Виносний |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |