
8 334,04 ₴
Рубильник перекидний трипозиційний Hager HI404R застосовується для введення резервного живлення
|
Тип управління: |
Короткий шток |
| Кількість полюсів: | 4 P |
| Тип полюса: | 4 P |
Функції
| Реверсивний вимикач: | так |
Керування та індикатори
| Мотор привід інтегрований: | ні |
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 380 / 690 V |
| Частота: | 50/60 Hz |
Напруга
| Номінальна напруга ізоляції: | 800 V |
| Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: | 8000 V |
| Номінальна робоча напруга постійного струму: | 220 V |
Електричний струм
| Номінальний робочий струм АС21 категорія В: | 80 A |
| Номінальний робочий струм АС22 категорія А: | 80 A |
| Номінальний струм: | 80 A |
| Ток короткого замикання з запобіжниками gI-gG: | 100 kA |
| Розривна потужність 400 В / АС23А: | 4 A |
| Замикаюча здатність при 400 В з AC23A: | 80 A |
| Встановленна потужність у піковому короткому замиканні: | 630 A |
| Допустимий номінальний струм що витримується менше 1 сек.: | 2,5 kA |
| Номінальний термічний струм: | 63 A |
| Номінальний робочий струм АС21 категорія А: | 80 A |
| Номінальний робочий струм АС22 категорія В: | 80 A |
| Номінальний робочий струм по АС23 катеогрии А: | 63 A |
| Дозволений робочий струм по АС23 катеогрии А: | 80 A |
Потужність
| Потужність до 440/500 В, 50 Гц: | 55 kW |
| Номінальна потужність до 660 В, 50 Гц: | 33 kW |
| Активна потужність при 380/415 В, 50 Гц: | 40 kW |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 6,1 W |
| Розсіювана потужність з розрахунку на кожний полюс: | 2 W |
Витривалість
| Електрична міцність при номінальному навантаженні по AC 21 у робочих циклах: | 1500 |
| Електрична міцність при номінальному навантаженні по AC 22 у робочих циклах: | 300 |
| Кількість механічних процесів: | 10000 |
Кришка, двері
| Можливість блокування: | так |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 4 - 50 мм² |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
Обладнання
| Моторпривід опціонально: | ні |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
Умови використовання
| Робоча температура: | -20…70 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -40…65 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Дугогасна камера | Ні |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Номінальна робоча напруга | 690 В |
| Номінальний струм | 80 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 50 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |