
188 ₴
Мережевий фільтр Gembird SPG5-X-6G сірий, для ДБЖ, 1.8 м кабель, 5 розеток
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна пікова сила струму | 4500 А |
| Автоматичний запобіжник | 10 А |
| Максимальна енергія згладжування (при тривалості стрибка напруги 2 мкс) | 125 Дж |
| Касета | на 5 євророзеток |
| Колір касети | сірий |
| Матеріал касети | ударостійкий пластик |
| Перетин кабеля | 3*0,75 мм.кв. |
| Довжина кабеля | 1,8 |
| Температура експлуатації | +10...+70ºС |
Не підключати до фільтра прилади з сумарною потужністю більше 2,2 кВт !
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вхідна вилка | IEC |
| Вимикач | Так |
| Вихідна розетка | Євро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина дроту | 1.8 м |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Заземлення | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Кількість вихідних розеток | 5 шт. |
| Кількість жил | 3 |
| Намотування на рамку | Ні |
| Перетин жил | 0.75 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр |
| Колір корпусу | Сірий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 2200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |