


Відправка з 06 квітня 2026296,10 ₴
Датчик рівня рідини (нержавіючий електрод) Elko EP SHR-1-N (8595188111379)
Датчики призначені контролю за заповненістю ємності. Електрод діаметром 4 мм розміщений у пластиковому корпусі, який забезпечений 12 мм різьбленням з гайкою. Можливість розміщення на панелі або тримачі. Провід підключається до затискної плати, складовою його є ізолююча трубка з термозбіжного пластику.
Установка: після підключення кабелю до зонда, натягуємо ізолюючу трубку з термозбіжного пластику через кабель на зонд, нагріваємо її, зонд обжметься трубкою і місце з'єднання зонда з кабелем герметично закриється.
| Артикул: | ELKO-8595188111379 |
| Об `єм: | 0.00002 м³ |
| Виробник: | ELKO EP |
| Країна виробництва: | Чехія |
| Тип обладнання: | Датчик рівня рідини |
| Функції приладу: |
Датчики призначені для контролерів рівня рідини |
| Колір корпусу: | Білий |
| Спосіб установки: | вбудований |
| Перетин провідників, що підключаються: | 0,5 - 2,5 мм2 |
| Діапазон робочих температур: | від - 20 до + 60 °C |
| Висота: | 65.5 мм |
| Матеріал корпусу: | Нерж |
| Ширина: | 4 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elko Ep |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Способ монтажа | Вертикальний |
| Будівельна довжина | 65.5 мм |
| Колір | Білий |