

4 712 ₴/бухта
Безгалогенна УФ-стабільна гнучка двостінна гофрована труба призначена для механічного захисту всіх типів енергетичних і комунікаційних мереж. Виготовлена згідно ČSN EN 61386-24. Поставляються в комплекті з протяжкою і з'єднувальною муфтою. При використанні ущільнюючогокільця - ступінь захисту IP 67. При механічному ущільненні грунту над захисною трубою необхідно стежити за тим, щоб не були перевищені норми по максимально допустимому навантаженню на захисну трубу.
| Вага | 0,50 kg/m |
| Колір | чорний |
| Матеріал | HDPE |
| Безгалогенний матеріал | так |
| Температура інсталяції | -25 - 90 °C |
| Температура експлуатації | -55 - 90 °C |
| Механічна стійкість | 450 N/20 cm |
| Зовнішній діаметр | 110 mm |
| Внутрішній діаметр | 94 mm |
| Допуски | Довжина ± 0,5 м |
| Мінімальний радіус вигину | 400 mm |
| Рекомендація виробника Виробник рекомендує установку пластикових труб при температурі вище 0 ° С |
|
| Реакція на вогонь основного матеріалу | A1 |
| Ступінь захисту IP-40, якщо IP-67 використовується кільце ущільнювача |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Мінімальна робоча температура | -55 град. |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліетилен низького тиску |
| Маса | 0.5 кг/м |
| Упаковка | Бухта |
| Тип труби | Гофрована |
| Конструкція | Гнучка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Длина в упаковке | 50 м |
| Кількість шарів | 2 |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 м |
| Внутрішній діаметр | 94 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Радіус вигину | 400 мм |