
765,65 ₴
Лампа спеціального призначення, використовується для місцевого освітлення і встановлюється в світильник, має напругу 36Вольт. Може використовуватися для промислового та побутового освітлення. .Розетка із заземленням та шторками IP55, чорна, для поверхневого монтажу Mureva Styl Schneider Electric MUR36034
Країна виробництва: Польща
Колір чорний
Опис: Із заземленням, 2P+PE зі шторками
Під'єднання провідників: Гвинтові клеми, 1...2.5 мм² для жорсткого кабелю 1...2.5 мм² для багатожильного кабелю 1...2.5 мм² для гнучкого кабелю
Матеріал: Полікарбонат, Латунь, Поліпропілен
Висота: 76 мм
Ширина: 76 мм
Глибина: 64 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Польща |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 76 мм |