
658,32 ₴
Архітектура
| Кількість захищених полюсів: | 2 |
| Кількість полюсів: | 2 P |
| Тип полюса: | 2 P |
| Крива: | C |
Функції
| Паралельно перемикання нейтралі: | ні |
Основні електричні характеристики
| Номінальна вимикаюча здатність току короткого замикання: | 6 kA |
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 400 V |
| Тип напруги живлиння: | AC |
| Частота: | 50/60 Hz |
Напруга
| Номінальна напруга ізоляції: | 500 V |
| Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: | 4000 V |
Електричний струм
| Номінальний струм: | 32 A |
| Номінальна відключаюча здатність згідно з EN 60898: | 6 kA |
| min/max діапазон спрацювання термічного розчеплювача при АC: | 1,13 / 1,45 In |
| Поріг електромагнітного розчеплювача змінного струму мін./макс.: | 5 / 10 In |
| min/max діапазон спрацювання електромагнітного розчеплювача при DC: | 7 / 15 In |
| min/max діапазон спрацювання термічного розчеплювача при DC: | 1,13 / 1,45 In |
| Відключаюча здатність на 1 полюсі 400 В NF 60947-2: | 3 kA |
| Значення струму короткого замикання 400 В 50 Гц: | 6 kA |
| Відключаюча здатність для 415В (EN 60947-2): | 10 kA |
Електричний струм / температура
| Номінальний струм при -15°C: | 37,5 A |
| Номінальний струм 20 ° C: | 33,3 A |
| Номінальний струм 30 ° C: | 32 A |
| Номінальний струм при 35°C: | 31,3 A |
| Номінальний струм 40 ° C: | 30,6 A |
| Номінальний струм 45 ° C: | 29,9 A |
| Номінальний струм 50 ° C: | 29,2 A |
| Номінальний струм 55 ° C: | 28,5 A |
| Номінальний струм 60 ° C: | 27,7 A |
| Номінальний струм 65 ° C: | 27 A |
| Номінальний струм 70 ° C: | 26,3 A |
Коефіцієнт корекції струму
| Коефіцієнт корекції струму для 2-х пристроїв, розташованих поруч: | 1 |
| Коефіцієнт корекції струму для 3-х пристроїв, розташованих поруч: | 0,95 |
| Корегуючий коефіціент при розташуванні поруч 4 та 5 пристроїв: | 0,9 |
| Корегуючий коефіціент при розташуванні поруч 6 пристроїв: | 0,85 |
| Корегуючий коефіціент магнітного розчеплювача при 100 Гц: | 1,1 |
| Корегуючий коефіціент магнітного розчеплювача при 200 Гц: | 1,2 |
| Корегуючий коефіціент магнітного розчеплювача при 400 Гц: | 1,5 |
| Корегуючий коефіціент магнітного розчеплювача при 60 Гц: | 1 |
Потужність
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 7,3 W |
| Розсіювана потужність з розрахунку на кожний полюс: | 3,84 W |
Витривалість
| Електрична тривкість кількості циклів: | 4000 |
| Кількість механічних процесів: | 20000 |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 70 mm |
| Висота встановленого виробу: | 83 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 35 mm |
Монтаж
| Момент затяжки: | 2,8 Нм |
| Тип зажиму нижньої клеми для модульних пристроїв: | ні |
| Нижнє підключення для модульних пристроїв: | ні |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 1 - 16 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1 - 25 мм² |
| З'єднувальна здатність верх. та нижнього гвинтових клемм із негнучким кабелем: | 1 / 25 mm² |
| З'єднувальна здатність верхнього і нижнього гвинтових клемм з гнучким кабелем: | 1 / 16 mm² |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
Стандарти
| Стандартний текст: | EN 60898-1 |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
Умови використовання
| Робоча температура: | -25…70 °C |
| Ступінь забруднення відповідно до IEC 60664 / IEC 60947-2: | 2 |
| Клас обмеження енергії I²t: | 3 |
| Висота: | 2000 m |
| Температура зберігання / транспортування: | -25…80 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 6000 |