
851,76 ₴
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 230 V |
| Тип напруги живлиння: | AC |
Електричний струм
| Експлуатаційний струм: | 0,03 A |
| Номінальний струм: | 0,03 A |
Потужність
| Споживана потужність: | 6,5 VA |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 6,5 W |
Матеріали
| Матеріал: | Поліамід (PA) |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 65 mm |
| Висота встановленого виробу: | 80 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 18 mm |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 4 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 6 мм² |
Обладнання
| Рівень шуму: | 85 dB |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
Умови використовання
| Робоча температура: | -10…40 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -25…60 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Напруження | 230 В |