

12,83 ₴/м
Короб пластиковий e.trunking.stand.15.10 виконує функцію захисту проводки від механічних пошкоджень, забезпечує естетичність прокладки.
| Артикул | s033002 |
| Колір | Білий |
| H (Висота), мм | 10 |
| Ширина, мм Довжина, мм Ступінь захисту, IP |
15 2000 IP40 |
| Матеріал | ПВХ не підтримує горіння |
| Діапазон робочих температур, °С | -5…+60 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 50085-1, ДСТУ EN 50085-2-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Вогнестійкість | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термостійкість | Ні |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 15 мм |