

738,89 ₴
Реле імпульсне e.control.i02, 16A, 230V призначено для керування двопровідною мережею освітлювальним та іншим електротехнічним обладнанням з декількох місць за допомогою паралельно з'єднаних кнопкових вимикачів.
| Артикул | i0310040 |
| W (Ширина), мм | 18 |
| Номінальна (максимальна) сила струму, А | 16 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 1 000 000 / 100 000 |
| Номінальна робоча напруга Un, В | 230 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Перетин проводів, що підключаються | 6 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Споживана потужність | 0.8 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість модулів | 1 шт. |