
2 027,48 ₴
Архітектура
| Тип монтажу: | DIN-рейка |
Функції
| Кількість каналів: | 1 |
| Цикли переключення: | мін. 50000 |
Конфігурація
|
Основні електричні характеристики
| Частота: | 50/60 Hz |
Електричний струм
| Максимальний струм (cos phi 0,6): | 3 A |
| Комутаційний струм при cos φ = 0.6: | макс. 3 A |
Потужність
| Споживана потужність: | 0,5 VA |
| Споживання енергії (робота): | 0,5 VA |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 1 W |
| Втрати потужності при повному навантаженні: | ≈ 1 W |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 60 mm |
| Висота встановленого виробу: | 90 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 18 mm |
| Ширина рядного вбудованого приладу RMD: | 1 modules |
Керування люмінесцентними лампами
| Компактні люмінісцентні лампи: | макс. 100 W |
Керування лампами розжарювання
| Максимальна потужність лампи розжарювання: | 900 W |
| 230В лампи розжарювання та галогенові лампи: | макс. 900 W |
Монтаж
| Тип монтажу: | DIN-рейка |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 1 - 4 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1 - 4 мм² |
| перетин струмопровідної жили (гнучкої): | 1…4 mm² |
| Перетин струмопровідної жили (не гнучкої): | 1…4 mm² |
| Кількість контактів: | 1 |
| Тип контактів: | 1 перемикаючий |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
|
|
Налаштування
| Зміна літнього / зимового часу: | ручний |
| Найкоротший час перемикання: | 15 mn |
| Тип програмування: | аналоговий |
| Програмні цикли: | Програмний цикл: 24 години |
|
|
Обладнання
| Кількість каналів: | 1 |
| Кількість циклів вкл/викл: | 96 |
| Запас ходу: | Без |
| Цикли переключення при cos φ = 0,6: | мін. 20000 |
Використовуйте
| Цикл: | Добовий |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
Умови використовання
| Робоча температура: | -10…55 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -20…70 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Наявність монітора | Ні |
| Наявність розетки | Немає |
| Принцип роботи | Механічний |
| Тип | Добовий |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Загальні | |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 60 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна робоча температура | 55 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Потужність | 900 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість замиканих контактів | 1 Штука. |
| Кількість каналів | 1 |
| Комутаційна зносостійкість | 20000 циклів |
| Максимальна температура зберігання | 55 град. |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальна температура зберігання | -10 град. |
| Мінімальний час затримки | 900 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Частота струму | 50 Гц |