
414,96 ₴
QiuckConnect фазна клема 6x16мм2+20x4мм2 ширина 105мм
Архітектура
| Кількість полюсів: | 1 P |
| Тип полюса: | 1 P |
Основні електричні характеристики
| Номінальна напруга: | 230 В |
Електричний струм
| Номінальний струм: | 63 A |
Матеріали
| Вага міді в виробі: | 0,025 kg |
| Колір: | Коричневий |
| Колір: | коричневий |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 34 mm |
| Висота встановленого виробу: | 33 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 105 mm |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Конструкція | Пряма |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Колір ізоляції | Коричневий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальное напряжение | 400 В |
| Максимальний струм | 63 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |