

1 003,19 ₴
Модульний автоматичний вимикач e.mcb.stand.100.3.C125, 3р, 125А, C, 10кА. Модульні автоматичні вимикачі серії e.mcb.stand.100 призначені для захисту низьковольтних електричних мереж від струмів перевантаження та короткого замикання, а також для нечастих оперативних комутацій eлектричних мереж.Виріб відповідає Технічним регламентам безпеки низьковольтного електричного обладнання та електромагнітної сумісності обладнання в частині, DSTU EN 60898-1: 2014, DSTU EN 60947-2: 2015, DSTU 3025-95.
| Артикул | s002215 |
| Перетин приєднувального дроту, мм² | 1-50 |
| Кількість полюсів | 3 |
| Часострумова характеристика | C |
| Напруга ізоляції Ui, В | 690 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 230/400 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Кліматичне виконання | УХЛ3, УХЛ4 |
| Ном. гранична вимикальна здатність Icu, кА | 10 |
| Номінальний струм In, А | 125 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 20000/10000 |
| Діапазон робочих температур, °С | -40...+70 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60898-1, ДСТУ EN 60947-2 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний перетин дроту | 50 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Термін служби | 30 років |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 10000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 125 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість модулів | 4.5 шт. |