
554,57 ₴
Номінальний струм: 32 A
Крива: "С"
Номінальна відключаюча здатність струму короткого замикання 6 kA
Тип диференціального захисту: A
Номінальний диференціальний струм: 30 mA
Кількість полюсів: 2 P
Кількість модулів: 2
Номінальна робоча напруга змінного струму 230 V
Номінальна напруга ізоляції: 500 V
Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги 4000 V
Частота: 50 Hz
Тип: гвинтовий
Момент затягування: 2,1 Нм
Максимальний переріз кабелю: 25 мм.кв.
Експлуатаційна температура: -25 до 50 ºC
Висота виробу: 83 mm
Ширина виробу: 36 mm
Глибина виробу: 68 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 32 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електронний |
| Умови використання | А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 36 мм |