
514,49 ₴
Подовжувач серії «Стандарт» від Legrand виготовлено з якісного пластику, що не містить галогенів, стійкого до ультрафіолетових випромінювань. Подовжувач призначений для розподілу електроенергії в приміщеннях.
Має ступінь захисту IP20, тому його варто використовувати у сухих приміщеннях із низьким рівнем вологості. Завдяки зручному дизайну блок буде легко розмістити в будь-якій частині приміщення.
Додаткові відомості
Розмір: 41x56x284
Довжина шнура: Без кабелю
Кількість вихідних розеток: 4
Напруга: 220 В
Частота мережі: 50 Гц
Номінальний струм: 16 А
Максимальне навантаження: 3680 Вт
Колір: Білий/Сірий
Артикул: 694575
Переваги виробу:
Температура експлуатації виробу від -5 до +35
Матеріал корпусу не містить галогенів.
Стійкий до ультрафіолету.
Із заземленням.
Стійкість до ударів: IK04
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вимикач | Ні |
| Вихідна розетка | Євро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Колір корпусу | Сірий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 3680 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Введення проводу | Пряма |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Зібрано-розбірна |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Нейтраль | Ні. |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Розетка перенесення | Да |
| Переріз проводів, що підключаються | 1.5 кв. мм |
| Метод встановлення | Накладна |
| Тип кріплення жив дроти | Гвинтовий |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Форма контактів | Круглий |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |