
33 ₴
Сольова AAA/R03 однією з провідних електротехнічних компаній США Westinghouse є найпотужнішою батарейкою серед бюджетних і застосовується для пристроїв з низьким рівнем споживання енергії (пульти ДУ, електронні годинники, кишенькові ліхтарики), забезпечуючи тривалу та безперебійну роботу. Хімічна система – сольова.
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Батарейка |
| Технічні параметри | |
|---|---|
| Ємність | 500 мАгод |
| Номінальна напуга | 1.5 В |
| Хімічна система | Zinc-Manganese Dioxide (Zinc Chloride Electrolyte) |
| Розміри | |
| Вага | 7.2 г |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Температурний режим | |
| Робоча температура (розряд) | -18~+55℃ |
| Температура зберігання | +15~+25℃ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість батарейок в упаковці | 4 шт. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Напруга | 1.5 В |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AAA |