
40,01 ₴
LED лампа TITANUM A60 10W E27 4100K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Дозволяє заощаджувати до 80% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання.
Особливості
- Енергоефективність освітлення (A+).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 220 до 240В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Ресурс роботи - 20 000 годин. Гарантія 1 рік.
LED лампочки мають високу світловіддачу (85Лм/Вт). Світловий потік - 850Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (Ra>80) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 300°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Мінімальна колірна температура | 4100 К |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 850 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр | 60 мм |